Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Włocławek
Pracownik Sprzątający

Praca Pracownik Sprzątający Włocławek najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Pracownik Sprzątający kujawsko-pomorskie najnowsze oferty pracy

  • Sprzątaczka

    Emtor Spółka z o.o.   Toruń    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 godz.
    Główne zadania na stanowisku: Utrzymywanie czystości oraz dbanie o higienę powierzonych powierzchni; Uzupełnianie materiałów higienicznych; Inne prace porządkowe wg potrzeb; Wymagania: Chęć podjęcia stałej pracy; Komunikatywność, systematyczność; Umiejętność pracy w zespole;
  • Pracownik Utrzymania Czystości

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Przyłęki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    17 godz.
    Twoje zadania: Sprzątanie biur, sanitariatów, szatni i korytarzy; Dbanie o porządek na terenie obiektu; Oczekujemy: Chęci do podjęcia pracy na stałe; Kultury osobistej; Sumienności;
  • Porządkowa

    UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera   Bydgoszcz    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres zadań: przygotowanie w obiekcie przeznaczonym do kwaterowania studentów pokoi, łazienek, kuchni na nowy rok akademicki (m.in. mycie urządzeń i sprzętu znajdującego się w ww. pomieszczeniach, okien, drzwi i podłóg, ubieranie pościeli). Wymagania: samodzielność w wykonywaniu zadań...
  • Woźny

    Powiatowy Urząd Pracy w Żninie   Mięcierzyn    praca stacjonarna
    1 dni

    Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim   Raciążek    praca stacjonarna
    2 dni

    Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie   Dobre    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    13 dni