Praca.pl Praca Pomorskie Chojnice
Pracownik Sprzątający

Praca Pracownik Sprzątający Chojnice najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Pracownik Sprzątający pomorskie najnowsze oferty pracy

  • Pracownik sprzątający

    ISS Facility Services Sp. z o.o.   Gdańsk    praca stacjonarna   dziś wygasa
    pracownik fizyczny  część etatu
    8 dni
    Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym: Sprzątanie biura, kuchni i toalet; Odkurzanie wykładzin; Mycie ekspresów; Codzienne opróżnianie koszy;
  • Pracownik Utrzymania Czystości

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Gdańsk    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  część etatu
    5 dni
    Zadania: Sprzątanie placówki medycznej, Zamiatanie, dezynfekcja, Opróżnianie koszy na śmieci itp. Oczekujemy: Chęci do podjęcia pracy na stałe, Mile widziane doświadczenie.
  • Sprzątaczka

    Gdański Urząd Pracy   Wiślinka    praca stacjonarna
    2 dni
  • Sprzątaczka oddziałowa

    Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku   Nowa Wieś Lęborska    praca stacjonarna
    9 dni