Praca.pl Praca
pracownik serwisu elektryk

Praca pracownik serwisu elektryk

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 8

  • Pracownik Działu Utrzymania Ruchu

    Drobex-Agro Sp. z o.o.   Makowiska (pow. bydgoski, gm. Solec Kujawski), Makowiska 12    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 godz.
    Twój zakres obowiązków prace związane z utrzymaniem w ruchu maszyn i urządzeń; praca w systemie 4-brygadowym;
  • Elektromechanik Samochodów Ciężarowych

    Grupa Inter Cars   Cząstków Polski    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny
    1 dni
    Opis stanowiska: diagnostyka układów elektrycznych i elektronicznych w pojazdach ciężarowych i autobusach; wykonywanie napraw elektrycznych i mechanicznych oraz przeglądów w samochodach ciężarowych i autobusach; obsługa urządzeń diagnostycznych;
  • FALLWORK Sp zo.o.
    1 dni
    Obowiązki: Dbałość o poprawny stan techniczny powierzonego obszaru produkcyjnego; Diagnozowanie przyczyn awarii oraz prace mające na celu ich zapobieganie; Prowadzenie prac konserwacyjnych oraz remontów maszyn Aktualizacja dokumentacji technicznej; Udział przy wdrażaniu nowych urządzeń...
  • Inżynier Utrzymania Ruchu

    BALTIC WOOD S.A.   Jasło    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Twoje zadania: Pomagaj naszym technikom w przeglądaniu maszyn i naprawach. Analizuj, raportuj awarie i wprowadzaj działania naprawcze. Zamawiaj części zamienne. Organizuj remonty i modernizacje urządzeń. Zarządzaj modernizacjami i instalacją maszyn. Prowadź dokumentację techniczną. Twórz...
  • Specjalista od naprawy ekspresów do kawy

    Monsti Sp. z o. o.   Warszawa, Białołęka
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / o dzieło / zlecenie / o pracę tymczasową  pełny etat / część etatu / tymczasowa/dodatkowa   8 000 - 12 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Naprawa ekspresów do kawy;
  • Diagnosta do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów

    EWT Automotive Polska Sp. z o.o.   Stryków    praca stacjonarna
    4 dni
    Główne wymagania: Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych, Wsparcie diagnostyki i napraw układów elektrycznych i mechanicznych pojazdów zgodnie z zaleceniami producenta, Obsługi narzędzi diagnostycznych, Utrzymanie prawidłowego stanu technicznego narzędzi/ urządzeń.