Praca.pl Praca
pracownik produkcyjny z j angielskim

Praca pracownik produkcyjny z j angielskim

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Pracownik fabryki z j. angielskim (również z orzeczeniem)

    ManpowerGroup   Łódź    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Zadania: Praca w fabryce jako osoba tłumacząca pracownikom produkcyjnym instrukcje i procedury w języku angielskim; Inne zlecone zadania przez przełożonego; Wymagania: Umiejętność obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office Komunikatywna znajomość j. angielskiego Samodzielność...
  • Specjalista ds. zaopatrzenia

    FoodCare Sp. z o.o.   Kraków    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   7 500 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres obowiązków: analiza stanów magazynowych surowców i opakowań do produkcji na trzech zakładach produkcyjnych; planowanie, prognozowanie i harmonogramowanie dostaw surowców i opakowań; analiza planowanego i bieżącego zużycia surowców; bieżąca kontrola/koordynacja realizacji...