Praca.pl Praca
pracownik produkcji metalowej

Praca pracownik produkcji metalowej

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Pomocnik produkcji elementów dla branży automotive

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.   Niemcy, Morsbach    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   11 000 - 12 500 zł brutto/mies.
    1 dni
    Opis pracy: Proste i powtarzalne prace produkcyjne - elementy z tworzywa sztucznego dla branży samochodowej; Obsługa prostych maszyn produkcyjnych; Kontrola jakości produktów zgodnie z wytycznymi; Pakowanie produktów; Inne prace pomocnicze na terenie zakładu produkcyjnego; Wymagania: Samochód...
  • Operator Maszyn / Operator Produkcji

    BERGMAN Deutschland GmbH   Niemcy, Großbeeren
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   10 000 - 11 000 zł brutto/mies.
    6 dni
    Zakres obowiązków: Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (obróbka metalu) Przygotowanie maszyn do procesu produkcji – wykonywanie przezbrojeń, korekt parametrów, uzupełnianie materiałów oraz pakowanie produktów; Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego, usuwanie bieżących...
  • Spawacz TIG/WIG

    pracownik fizyczny  umowa o pracę / agencyjna  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Opis stanowiska: Spawanie blach i rur ze stali czarnej oraz nierdzewnej. Czytanie rysunków technicznych, planów i rysunków izometrycznych; Przygotowanie i montaż elementów konstrukcji do spawania. Wykonywanie prac zgodnie z normami jakościowymi i bezpieczeństwa pracy.