Praca.pl Praca Śląskie Jaworzno
Pracownik Operator Produkcji

Praca Pracownik Operator Produkcji Jaworzno

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 55

  • Pracownik zautomatyzowanej linii pakowania granulatu

    Flexcraft Polska Sp. z o.o.   Jaworzno
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową  tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Opis pracy: Pracownicy zabezpieczają przy maszynie worki napełniane granulkami, po czy zgrzewają napełnione worki. Następnie worki umieszczane są na taśmie, gdzie wykrywacz metali sprawdza, czy w granulkach nie znajdują się pozostałości metali. Tak przygotowane worki są układane na...
  • Orderpicker w magazynie z artykułami dla zwierząt

    7 dni
    Obowiązki: zbieranie zamówień przy użyciu skanera ręcznego; przygotowywanie zamówień do wysyłki; przyjmowanie reklamacji; Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego; mile widziane prawo jazdy kat. B – nie jest wymagane! dobra organizacja pracy; zaangażowanie w wykonywanie...
  • Orderpicker w magazynie z kosmetykami

    7 dni
    Obowiązki: praca przy taśmie produkcyjnej bądź stacjonarnych stanowiskach, pakowanie towaru (pojedyncze kosmetyki oraz zestawy), układanie towaru na paletach i przygotowywanie do wysyłki, zbieranie zamówień, kontrola jakości. Wymagania: zaangażowanie; mile widziane prawo jazdy kat. B; co...
  • Pracownik do produkcji elementów betonowych

    JKS A/S   Jaworzno    praca zdalna
    siedziba firmy: Dania
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie / agencyjna  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Opis stanowiska: System 3 zmian: poranna, popołudniowa oraz wieczorna
  • Operator linii pakującej

    Kirsch Services Sp. z o.o. Sp. K.   Jaworzno     za 3 dni wygasa
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    11 dni
    Jakie będą Twoje zadania? Pakowanie produktów spożywczych takich jak kluski czy knedle. Kontrolowanie jakości produktów. Praca przy taśmie produkcyjnej.