Praca.pl Praca Dolnośląskie Trzebnica
Pracownik Działu Obsługi Klienta

Praca Pracownik Działu Obsługi Klienta Trzebnica najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Pracownik Działu Obsługi Klienta dolnośląskie najnowsze oferty pracy

  • Manager ds. Sprzedaży i wsparcia produktu

    Starkmaszyny sp.z.o.o   dolnośląskie    praca mobilna
    siedziba firmy: Siedlce
    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Twój zakres obowiązków: Pozyskiwania nowych dealerów i punktów handlowych. Wspieranie sprzedaży bezpośredniej u dealerów prezentacja produktu, wsparcie w negocjacjach warunków zawieranych transakcji. Raportowanie i analiza wykonywanej pracy i wyników sprzedaży dealerów. Stała analiza...
  • Telesales Representative

    United Call Centers   dolnośląskie    praca zdalna   za 3 dni wygasa
    siedziba firmy: Węgry
    specjalista (mid)  umowa o dzieło / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat   42,00 - 51,00 zł / godz. (w zal. od umowy)  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 dni
    At United Call Centers, we're not just about making calls; we're about forging meaningful connections and delivering outstanding customer experiences. That's why we're on the lookout for talented Polish/Czech speaking individuals to join our team as Telesales Representatives. As part of our team,...