Praca.pl Praca
Optometrysta optometrystka

Praca Optometrysta optometrystka

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 6

  • Optometrysta / Optometrystka

    LUX MED Sp. z o.o.   Mielec, ul. Jagiellończyka 13    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat
    6 godz.
    Praca w Centrum Medycznym LUX MED przy ul. Jagiellończyka 13 w Mielcu. Twoją rolą będzie: praca w gabinetach okulistycznych przy doborze szkieł korekcyjnych, profesjonalna obsługa Pacjentów.
  • Optometrysta

    Ziko Optyk z o.o..   Legionowo    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie  część etatu
    1 dni
    Obowiązki: Wykonywanie badań wzroku pod dobór okularów i soczewek kontaktowych; Szkolenie aplikacji soczewek kontaktowych; Doradzanie odpowiedniej korekcji dostosowanej do potrzeb i oczekiwań pacjenta; Stosowanie standardów obsługi klienta zgodnie z wymogami firmy;
  • MUSCAT
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    prowadzenie sprzedaży detalicznej okularów w Showroomie Muscat, profesjonalne i aktywne doradztwo w zakresie oferowanych usług i produktów, wsparcie managera w zarządzaniu podległym zespołem, organizacja pracy: planowanie działań, priorytetyzacja zadań, delegowanie obowiązków, udział w...
  • Doradca Klienta​ w Salonie Optycznym

    Lynx   Rumia, ul. Grunwaldzka 108    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę / zlecenie
    5 dni
    Twój zakres obowiązków: Kompleksowa opieka procesu obsługi, zadbanie o najlepsze doświadczenia klienta, Sprzedaż produktów z oferty, Doradztwo klientom w zakresie doboru opraw oraz dopasowaniu odpowiedniego typu soczewek korekcyjnych, Prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniami...