Praca.pl Praca Śląskie Kaniów
Operator Wózka Widłowego

Praca Operator Wózka Widłowego Kaniów najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Operator Wózka Widłowego śląskie najnowsze oferty pracy

  • Pracownik kompletacji zamówień z obsługą wózka widłowego

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   62,00 - 65,00 zł brutto/godz.
    4 dni
    TWOJE OBOWIĄZKI: Komisjonowanie produktów; Pakowanie, skanowanie; Kontrola jakości; Ogólne prace magazynowe; Jazda wózkiem Amaise Obsługa skanera; TWÓJ PROFIL: Minimum roczne doświadczenie w pracy magazynowej; Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym; Podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe

    6 dni
  • Pracownik komisjonowania magazynowego

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Twoje obowiązki: Praca z wózkiem widłowym; Rozmieszczanie produktów w magazynie; Przygotowywanie zamówień; Wspieranie innych działań magazynowych;
  • Komisjoner artykułów AGD

    5 dni
    Jakie będą Twoje zadania? Obsługa wózka widłowego komisjonerskiego; Lokacja produktów na magazynie; Komisjonowanie/ zbieranie zamówień; Inne prace magazynowe;