Praca.pl Praca
operator technik operator maszyn z doswiadczeniem

Praca operator technik operator maszyn z doswiadczeniem

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Technik Operator

    Payroll 360 Sp. z o.o.   Nawojowa Góra    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową  pełny etat   4 550 zł brutto/mies.
    3 dni
    Zakres obowiązków: montaż komponentów zgodnie z instrukcją (precyzyjne prace manualne z drobnymi elementami), obsługa narzędzi, m.in. lutownicy, wprowadzanie danych do systemu.

    3 dni
  • Operator Technik – Operator maszyn z doświadczeniem

    ManpowerGroup   Jankowice (pow. poznański, gm. Tarnowo Podgórne), Jankowice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Zadania: Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych; Monitorowanie i regularna kontrola działających maszyn i urządzeń; Nadzór nad parametrami produkcji oraz jakością wytworzonych produktów; Monitorowanie wskaźników produkcyjnych oraz jakości wyprodukowanych artykułów; Nastawianie...