Praca.pl Praca
operator cnc, Niemcy

Praca operator cnc, Niemcy

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Operator prasy krawędziowej CNC / Wiertarka

    TNS Sp. z o.o.   Niemcy      za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    17 godz.
    Opis stanowiska: operator krawędziarki CNC; operator wiertarki. Wymagania: doświadczenie zawodowe; umiejętność pracy w zespole; zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność; umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.
  • Operator CNC Frezer

    Grupa Doradcza Profesja S.C. P. Gunia G. Balak   Niemcy, Lahr    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   93,00 - 106,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    21 godz.
    Zakres obowiązków: obsługa frezarek ze sterowaniem Heidenhain; wprowadzanie korekt w programie; frezowanie na maszynach 3 i 5 osiowych, wiercenie otworów;
  • Ustawiacz / Operator Maszyn (Prasy)

    BERGMAN Deutschland GmbH   Niemcy, Chemnitz
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Zadania: Obsługa i nadzór nad maszynami podczas procesu produkcyjnego (m.in. prasy wielostopniowe, walce, ostrzarki) Wymiana przygotowanych narzędzi / przezbrajanie prasy; Nadzór nad procesem produkcyjnym, wykrywanie odchyleń procesu; Kontrola jakości produktów z wykorzystaniem narzędzi...