Praca Monter podlaskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 56

  • Spawacz konstrukcji stalowych

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Obowiązki: Spawanie blach lub rur w stali czarnej i nierdzewnej, Umiejętność czytania rysunku technicznego, Obsługa elektronarzędzi, Heftowanie, szlifowanie, składanie. Wymagania: Ważny certyfikat MAG albo /i WIG, Doświadczenie na w/w stanowisku, Prawo jazdy kat. B + samochód, Język...
  • Monter izolacji przemysłowych / Blacharz

    Bimonta Sp. z o.o.   podlaskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Płock
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie / o pracę  pełny etat   5 500 - 8 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 dni
    Montaż izolacji i płaszczy z blachy (głównie aluminium)
  • Swimming pool technician

    Forefrontarabia   podlaskie     za 2 dni wygasa
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Arabia Saudyjska
    pracownik fizyczny  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    14 dni
    Swimming pool technicians, also known as pool technicians, have many responsibilities, including: Cleaning: Cleaning pools, skimming debris, and removing algae build-up; Maintenance: Performing regular maintenance on pool components, such as pumps, filters, heaters, and chlorinators, and emptying...
  • Spawacz MAG 135

    Quality Welding Services   podlaskie     dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 20 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 dni
    WYMAGANIA doświadczenie na stanowisku spawacza; ważny certyfikat MAG 135;
  • Зварювальник / Слюсар / Лакувальник

    TNS Sp. z o.o.   podlaskie     dziś wygasa
    15 dni
    ЗВАРЮВАЛЬНИКИ - зварювання напівавтоматом MAG 135 всі позиції; СЛЮСАР – шліфування, зачистка зварних швів; МОНТАЖ – уміння читати технічний рисунок; монтаж металоконструкцій; ФАРБУВАЛЬНИК - фарбування пістолетом; ЕЛЕКТРИК - МОНТАЖНИК - монтаж електроустановки.