Praca.pl Praca
monter instalacji wentylacji

Praca monter instalacji wentylacji

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 13

  • NOWREM GROUP Daniel Łata sp.k.
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 godz.
    Wynagrodzenie do negocjacji – adekwatne do posiadanego doświadczenia, kwalifikacji i umiejętności. Zakres obowiązków: Montaż i serwis instalacji HVAC, wodno-kanalizacyjnych i c.o. Wykonywanie i renowacja istniejących instalacji sanitarnych i HVAC. Utrzymanie i konserwacja urządzeń oraz instalacji.
  • ENGIE SAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Twój zakres obowiązków Wykonywanie prac serwisowych w zakresie urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych na obiektach obsługiwanych przez firmę, Przeprowadzanie przeglądów, konserwacji instalacji i urządzeń zgodnie z wytycznymi, Usuwanie bieżących awarii oraz usterek, Wymiana elementów...
  • Praca.pl
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    12 dni
    Zakres obowiązków: Prace serwisowe urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych Przeglądy i konserwacja instalacji i urządzeń Usuwanie awarii oraz usterek;
  • Monter wentylacji i klimatyzacji

    Powiatowy Urząd Pracy w Bochni   Trzciana (pow. bocheński, gm. Trzciana), Trzciana    praca stacjonarna
    7 godz.
  • Monter wentylacji

    Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku   Wilkasy    praca stacjonarna
    1 dni
  • Monter klimatyzacji i wentylacji

    Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie   Oksa    praca stacjonarna
    5 dni
  • Monter instalacji wentylacji

    Powiatowy Urząd Pracy w Krasnymstawie   Krupiec    praca stacjonarna
    10 dni

Oferty urzędu pracy