Praca.pl Praca
mlodszy przedstawiciel handlowy

Praca mlodszy przedstawiciel handlowy

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 22

  • GreenMax Sp. z o.o.
    specjalista junior / mid  umowa zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    17 godz.
    Czym się będziesz zajmować: pracą w terenie (d2d) pozyskiwaniem nowych Klientów i budowanie pozytywnych relacji; doradztwem i doborem rozwiązań dla Klientów; umawianiem spotkań dla Handlowców; realizowaniem wyznaczonych celów;
  • Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

    SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak   Katowice    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zadania: profesjonalna obsługa Klienta; prawidłowe i sprawne ewidencjonowanie sprzedaży na kasach fiskalnych; telefoniczne oraz mailowe przyjmowanie zamówień; minimum średnie wykształcenie; umiejętność obsługi kasy fiskalnej; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; mile widziana...
  • Kronospan Polska Sp. z o.o.
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Zakres obowiązków: Realizacja planów sprzedażowych; Przygotowywanie ofert handlowych; Aktywne poszukiwanie nowych partnerów handlowych na powierzonym terenie; Utrzymywanie dobrych relacji i wysokiej jakości obsługi dotychczasowych Klientów; Współprowadzenie szkoleń produktowych u...
  • ARCUS S.A.
    2 dni
    Tworzenie bazy potencjalnych klientów, Przygotowywanie ofert handlowych dla pozyskanych klientów, Bieżąca współpraca i utrzymywanie relacji z pozyskanymi klientami, Współpraca z innymi działami spółki, Realizacja założeń budżetowych.
  • Teleperformance Poland
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat   8 000 - 12 000 zł brutto/mies.
    6 dni
    What are you going to do? Reach out to potential customers via phone and email (You will be provided with a ready-to-go list of already interested customers who visited veeam's website). Take part in internal product meetings in German and English. Build relations starting from sales experts ending...