Praca.pl Praca
mlodszy operator linii produkcyjnej

Praca mlodszy operator linii produkcyjnej

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 6

  • Młodszy operator maszyn (m/k)

    Trenkwalder   Katowice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa   4 440 zł brutto/mies.
    13 godz.
    Co będzie należeć do Twoich obowiązków: praca przy zautomatyzowanych maszynach, kontrola oraz sprawdzanie jakości gotowych produktów, zgłaszanie ewentualnych usterek/awarii maszyn.
  • Młodszy Operator / Operatorka Maszyny Produkcyjnej

    Harper Hygienics S.A.   Mińsk Mazowiecki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/ny za: Obsługę maszyn produkujących wyroby higieniczno-kosmetyczne; Zasilanie maszyny w surowce do produkcji; Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej; Przyjmowanie i rozliczanie surowców niezbędnych do produkcji; Wykonywanie ustawień i regulacji linii...

    Trenkwalder   Ożarów Mazowiecki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową  pełny etat   5 500 - 6 000 zł brutto/mies.
    3 dni
    Obowiązki: obsługa maszyn, kontrola jakości gotowego wyrobu, uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej, pakowanie i etykietowanie towaru.
  • Młodszy Operator maszyn

    ManpowerGroup   Duchnice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową
    6 dni
    Zadania: Obsługa maszyn za pomocą panelu sterowania; Kontrola jakości gotowego wyrobu; Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej; Pakowanie i etykietowanie towaru; Wymagania: Podstawowa umiejętność obsługi komputera; Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany Książeczka sanitarno-epidemiologiczna...
  • Młodszy operator maszyn

    Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach   Katowice    praca stacjonarna
    7 godz.

    Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach   Wola Mrokowska    praca stacjonarna
    1 dni