Praca Mechanik Skierniewice najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Mechanik łódzkie najnowsze oferty pracy

  • Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

    Praca.pl   Łódź    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    7 dni
    Twoje zadania: Naprawa maszyn, w tym hydraulicznych i wtryskowych, oraz naprawa awarii; Regularne przeglądy maszyn; Konserwacja, by zapobiegać awariom; Zamawianie części zamiennych; Instalacja i uruchomienie maszyn;
  • Steam Recruitment sp. z o.o.   dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   4 700 - 6 500 zł brutto/mies.
    8 dni
    Oczekujemy: dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym lub 3-zmianowym (6-14, 14-22 i 22-6) - możliwość wyboru; umiejętności posługiwania się narzędziami produkcyjnymi oraz pomiarowymi; wiedzy technicznej.
  • Diagnosta do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów

    EWT Automotive Polska Sp. z o.o.   Stryków    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    Główne wymagania: Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych, Wsparcie diagnostyki i napraw układów elektrycznych i mechanicznych pojazdów zgodnie z zaleceniami producenta, Obsługi narzędzi diagnostycznych, Utrzymanie prawidłowego stanu technicznego narzędzi/ urządzeń.
  • Mechanik przemysłowy

    Franke + Pahl GmbH   łódzkie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   11 500 - 15 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 dni
    Opis stanowiska Bieżąca konserwacja i utrzymanie w należytym stanie, modyfikowanie i przebudowywanie maszyn produkcyjnych Aktywny udział w rozbudowie i budowie nowych maszyn Naprawa i konserwacja maszyn produkcyjnych Prace ślusarskie
  • Technik Maszyn Przemysłowych

    Sebatech Czech sp. k.   łódzkie     za 2 dni wygasa
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat   9 500 - 18 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 dni
    Opis Montaż i serwisowanie urządzeń przemysłowych zgodnie z dokumentacją techniczną. Testowanie maszyn i instalacji przemysłowych. Prace ślusarskie.
  • Monter - Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

    14 dni
    Opis montaż urządzeń oraz elementów mechanicznych na podstawie rysunku technicznego, serwisowanie oraz testowanie maszyn i urządzeń, montaż elementów maszyn i linii przemysłowych, prace monterskie, mechaniczne, ślusarskie zgodnie z dokumentacją techniczną.
  • Mechanik pojazdów

    Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu   Zapole    praca stacjonarna
    3 dni
  • Mechanik pojazdów samochodowych

    Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach   Jadwichna    praca stacjonarna
    5 dni

    Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim   Tomaszów Mazowiecki    praca stacjonarna
    7 dni
  • Mechanik samochodowy

    Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu   Wróblew    praca stacjonarna
    8 dni
  • Mechanik-kierowca

    Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu   Tkaczew    praca stacjonarna
    10 dni