Praca Mechanik Bobrek najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Mechanik małopolskie najnowsze oferty pracy

  • Technik serwisu turbin wiatrowych / Wind Turbine Technician

    BERGMAN Deutschland GmbH   małopolskie    praca mobilna
    siedziba firmy: Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    1 dni
    Zadania: Serwis, konserwacja, analiza oraz usuwanie usterek w turbinach wiatrowych; Weryfikacja działania, regulacja, naprawa podzespołów elektrycznych, mechanicznych i hydraulicznych; Przygotowywanie dokumentacji i raportów; Wdrażanie ulepszeń technicznych; Przestrzeganie standardów zakresie...
  • Pracownik myjni ciężarowej - detailing

    BAS World   małopolskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Mile widziane doświadczenie w detailingu lub na myjni ciężarowej;
  • Mechanik

    Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie   Trzebinia    praca stacjonarna
    1 dni
  • Mechanik

    Grodzki Urząd Pracy w Krakowie   Kraków    praca stacjonarna
    5 dni
  • Mechanik pojazdów samochodowych

    Grodzki Urząd Pracy w Krakowie   Kraków    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    4 godz.
  • Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

    Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu   Rogoźnik (pow. nowotarski, gm. Nowy Targ), Rogoźnik    praca stacjonarna
    2 dni
  • Mechanik urządzeń chłodniczych-serwisant

    Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce   Zakrzowiec    praca stacjonarna
    9 dni

    Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu   Osiek (pow. oświęcimski, gm. Osiek), Osiek    praca stacjonarna
    1 dni
  • Detailer samochodowy

    Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie   Chrzanów    praca stacjonarna
    5 dni