Praca.pl Praca
mechanik maszyn szwalniczych

Praca mechanik maszyn szwalniczych

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Mechanik maszyn szwalniczych

    Wendre Poland Sp. z o.o.   Kostrzyn nad Odrą    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    2 dni
    Twój zakres obowiązków Dbałość o dobry stan techniczny maszyn szwalniczych; Zadania związane z bieżącymi naprawami, regulacjami, remontami i modernizacją maszyn oraz urządzeń; Usuwanie usterek technicznych; Wykonywanie przeglądów technicznych. Nasze wymagania Nie wymagamy...
  • Mechanik bez doświadczenia

    4 dni
    Twój zakres obowiązków Analiza stanu technicznego maszyn. Wykonywanie bieżących napraw, regulacji, remontów i modernizacji maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych w procesach szwalniczych. Usuwanie usterek technicznych oraz wykonywanie interwencyjnych napraw związanych z awariami. Zgłaszanie...

    Dajar Sp. z o.o.   Miastko    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 dni
    Opis stanowiska: diagnozowanie i naprawa maszyn i urządzeń mechanicznych, wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn.