Praca.pl Praca
Mechanik maszyn budowlanych i urzadzen

Praca Mechanik maszyn budowlanych i urzadzen

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 16

  • TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    1 dni
    Co będziesz robić: Wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych u klientów; Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych; Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonanych prac; Praca mobilna, więc codziennie nowe wyzwania w terenie; Czego od Ciebie oczekujemy:...
  • STRABAG BMTI Sp. z o.o.
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Zadania wykonywanie napraw i serwisów maszyn budowlanych (m in. koparko-ładowarki, koparki, spycharki, walce, itp.) wykonywanie napraw i serwisów sprzętu drobnego (m.in. zagęszczarki, piły) prace modernizacyjne i konserwacyjne; dokonywanie przeglądów technicznych;
  • Technik serwisu w dziale części zamiennych

    Grupa KLIMA-THERM   Gdańsk, Kokoszki, ul. Budowlanych 48    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zadania: Specjalista będzie współpracował bezpośrednio z kierownikiem sekcji części zamiennych w zakresie bieżącej diagnostyki, naprawy, kontroli jakości urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, pomp ciepła i innych oferowanych przez spółkę
  • Mechanik mobilny wózków widłowych

    TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.   Poznań    praca mobilna
    5 dni
  • Mechanik maszyn i urządzeń budowlanych i melioracyjnych

    Miejski Urząd Pracy w Kielcach   Kielce    praca stacjonarna
    7 dni

Oferty urzędu pracy