Praca.pl Praca
malarz konstrukcji stalowych

Praca malarz konstrukcji stalowych

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 9

  • REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A.
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    11 godz.
    przygotowanie powierzchni konstrukcji stalowych przed malowaniem (oczyszczanie powierzchni, obróbka spoin i krawędzi elementów stalowych), nakładanie powłok antykorozyjnych na elementy konstrukcji stalowych według specyfikacji i zleceń produkcyjnych, wykonywanie zaprawek malarskich...
  • Malarz konstrukcji stalowych

    WKS DUNA POLSKA Sp. z o.o.   Będzin, praca również na terenie całej Polski    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Przygotowywanie konstrukcji stalowych do malowania i/lub przygotowywanie farb, Zabezpieczenie powierzchni niemalowanych wg rysunku dostarczonego przez dział technologiczny, Wykonywane prac antykorozyjnych zgodnie z instrukcją malowania oraz warunkami technologicznymi systemu...
  • Ślusarz - Monter

    WKS DUNA POLSKA Sp. z o.o.   Będzin    praca stacjonarna
    1 dni
    Zakres obowiązków: Montaż wielkogabarytowych konstrukcji stalowych zgodnie z harmonogramem robót i dokumentacją techniczną, Przestrzeganie technologii procesów wykonawczych stosowanych w Spółce, Wykonywanie prac ślusarskich takich jak cięcie, szlifowanie, wiercenie, składanie itp....
  • Lakiernik przemysłowy / samochodowy

    Quality Welding Services   Niemcy
    7 dni
    Wymagania: Doświadczenie w lakierowanie części samochodowych, maszyn lub konstrukcji stalowych;
  • Technik Lakierowania Przemysłowego / Samochodowego

    9 dni
    Zakres wymagań: Posiadanie doświadczenia w lakierowaniu elementów pojazdów, urządzeń lub konstrukcji stalowych.
  • Lakiernik konstrukcji stalowych

    Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego   Kamionka Wielka    praca stacjonarna
    5 dni
  • Malarz-lakiernik/ monter konstrukcji stalowych

    Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej   Skarżysko-Kamienna    praca stacjonarna
    7 dni

Oferty urzędu pracy