Praca.pl Praca
magazynier m-k

Praca magazynier m-k

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Komisjoner / Order Picker (m/k)

    Trenkwalder   Niemcy, Ravensburg
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    2 godz.
    Zakres obowiązków: przygotowywanie towaru wg. bieżącego zapotrzebowania, z użyciem skanera oraz systemu pick-by-voice, obsługa wózka paletowego ręcznego i/lub elektrycznego – wymagane jest doświadczenie w obsłudze tego typu wózków, kontrola zamówień pod kątem ilościowym,...
  • Magazynier (m/k)

    Trenkwalder   Legnica    praca stacjonarna
    2 dni
    Obowiązki: obsługa wózka widłowego: załadunek/rozładunek, przygotowanie wysyłek do klientów, rozmieszczanie towarów w odpowiednich miejscach, prowadzenie rejestru przepływu materiałów w systemie magazynowym, inwentaryzacja materiałów znajdujących się w magazynie.
  • Magazynier / Operator z UDT (m/k)

    Trenkwalder   Mokry Dwór (pow. gdański, gm. Pruszcz Gdański)    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   5 000 zł brutto/mies.
    3 dni
    Opis stanowiska: rozładunek dostaw, kontrola zgodności zamówienia z dokumentacją magazynową, obsługa obiegu dokumentów w systemie ERP, przygotowywanie, konfekcjonowanie oraz etykietowanie wyrobów dla klientów, kompletacja zamówień zgodnie z zestawieniem, inwentaryzacja towarów magazynowych.
  • Magazynier k/m

    Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy   Warszawa    praca stacjonarna
    9 dni

Oferty urzędu pracy

    Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy   Warszawa
    9 dni