Praca.pl Praca
Magazynier kierowca kat b

Praca Magazynier kierowca kat b

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 7

  • Kierowca wózka widłowego

    Flexcraft Polska Sp. z o.o.   Holandia, Alphen aan den Rijn
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową  tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 godz.
    Obowiązki: kierowanie wózkiem widłowym; przeprowadzanie konserwacyji wózka; prace magazynowe; praca w systemie zmianowym; Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; uprawnienia na wózki widłowe; prawo jazdy kat. B; znajomość języka angielskiego;
  • Operator ds. logistyki

    ManpowerGroup   Jelcz-Laskowice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa   5 360 - 6 251 zł brutto/mies.
    1 dni
    Czym będziesz się zajmował/a? Obsługą wózka widłowego – w przypadku osób posiadających uprawnienia UDT; Obsługą pociągu logistycznego – w przypadku osób posiadających prawo jazdy kat. B; Pracą ze skanerem; Dostarczaniem komponentów z magazynu na produkcję Czego oczekujemy:...
  • Operator wózka widłowego

    2 dni
    Obowiązki: wykonywanie transportu wewnątrz zakładowego wózkiem widłowym; wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka; prace magazynowe; Wymagania: doświadczenie przy obsłudze wózków widłowych; uprawnienia na wózki widłowe – potwierdzone certyfikatem;...
  • Operator Wózka Widłowego / Pracownik magazynowy

    BERGMAN Deutschland GmbH   Niemcy, Mittenwalde
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    4 dni
    Zadania: Wydawanie niezbędnych materiałów na produkcję oraz odbiór materiałów z linii montażowych; Obsługa urządzeń transportu wewnętrznego (m.in. wózek widłowy / ciągniki do zestawów transportowych / wózki paletowe / pikap) Załadunek i rozładunek towarów m.in. produkty z branży...
  • Pracownik magazynu z UDT

    UKRAINIAN SERVICES sp. z o.o.   Kraków    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat   32,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Zadania Obsługa wózka widłowego; Załadunek i załadunek; Transport produktów do linii produkcyjnej; Wymagania Prawo jazdy kat B Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym;

    9 dni
    Zadania Transport materiałów-praca na wózku widłowym; Załadunek oraz rozładunek palet; Dostarczenie materiału do linii produkcyjnej; Wymagania Prawo jazdy kat B Uprawnienia UDT; Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym po 8h pracy (4-1,4-1,4-2)
  • Magazynier - kierowca kat. b

    Gdański Urząd Pracy   Gdańsk    praca stacjonarna
    1 dni

Oferty urzędu pracy