Praca.pl Praca
lakiernik przemyslowy

Praca lakiernik przemyslowy

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Wykwalifikowany malarz pojazdów

    JKS A/S   Dania    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: Piaskowanie: Będziesz odpowiedzialny za piaskowanie pojazdów w celu usunięcia starej farby i przygotowania powierzchni do gruntowania i malowania. Przygotowanie i Szlifowanie: Zapewnienie prawidłowego przygotowania i szlifowania pojazdów, co zapewni gładką i czystą...
  • Lakiernik

    MASTEC WTECH SP. Z O.O.   Wyry    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres obowiązków: Przygotowanie komponentów do procesu malowania; Wykonywanie pracy zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami jakościowymi; Wykonywanie poszczególnych operacji w sposób zapewniający bezpieczeństwo pracy (własne oraz współpracowników), dbałość o środowisko;
  • Technik Lakierowania Przemysłowego

    Quality Welding Services   Niemcy
    3 dni
    Wymagania: Doświadczenie w lakierowanie części samochodowych, maszyn lub konstrukcji stalowych;
  • Lakiernik przemysłowy

    5 dni

    9 dni
    Obowiązki: Przygotowanie pod lakierowanie (szpachlowanie, obklejanie, szlifowanie), Lakierowanie natryskowe/ Airless albo proszkowe. Wymagania: Doświadczenie na w/w stanowisku, Prawo jazdy kat. B + samochód, Język niemiecki min. A2. Warunki pracy: Praca od poniedziałku do piątku, Gotowość do...