Praca.pl Praca Mazowieckie Legionowo
Konsultant ds. Sprzedaży

Praca Konsultant ds. Sprzedaży Legionowo najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Konsultant ds. Sprzedaży mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Konsultant obsługi klienta z językiem niemieckim

    Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Gdańsk
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   6 500 - 9 500 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    11 godz.
    Zakres obowiązków: Udzielanie odpowiedzi na pytania klientów spływające do nas drogą telefoniczną, mailową, za pośrednictwem videorozmów lub chatów. Wymagania: Umiejętność obsługi komputera. Biegła znajomość języka niemieckiego (min. C1). Stałe łącze internetowe, w technologii...
  • Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta z j.niemieckim

    2 dni
    Jak wygląda dzień pracy? Zapoznajemy się z bieżącą sytuacją i zmianami w procedurach. Udzielamy odpowiedzi na pytania klientów spływające do nas drogą telefoniczną, mailową, za pośrednictwem videorozmów lub chatów. Wiemy, że w przypadku nieco trudniejszych zgłoszeń możemy liczyć...
  • Pracownik telefonicznej obsługi klienta

    Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie   Wólka Kosowska    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    2 dni
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami

    Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie   Lipinki (pow. wołomiński, gm. Wołomin), Lipinki    praca stacjonarna
    4 dni