Praca Konstruktor Inowrocław najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Konstruktor kujawsko-pomorskie najnowsze oferty pracy

  • Konstruktor

    ManpowerGroup   Brodnica    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zadania: Przygotowywanie dokumentacji technicznej w programie AutoCad lub Inventor; Projektowanie wyrobów zgodnie z otrzymanymi wytycznymi; Dbanie o ekonomiczność stosowanych rozwiązań konstrukcyjnych; Dbanie o jakość oraz terminowość prac Wykonywanie wycen na potrzeby ofertowe; Wymagania:...
  • Konstruktor w dziale badań i rozwoju

    APS Energia S.A.   Bydgoszcz    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Twoje obowiązki: tworzenie i weryfikacja elektrycznej dokumentacji technicznej dobór komponentów elektrycznych przygotowanie schematów ideowych nadzór projektowy nad produkowanymi urządzeniami poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych analiza wymagań kontraktowych tworzenie specyfikacji...
  • Lider sekcji projektowej

    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zadania: Zarządzanie pracą podległych pracowników ze szczególnym uwzględnieniem jej jakości i terminowości; Zapewnienie aby wyceny zapytań ofertowych były rzeczywiste (wykonalne na podstawie przyjętych założeń) oraz ekonomiczne; Dbanie, aby projektowane wyroby były zgodne z danymi...
  • Inspektor ds. urządzeń technicznych

    Urząd Dozoru Technicznego   Włocławek    praca mobilna
    5 dni
    Kluczowe obowiązki: Wykonywanie i dokumentowanie badań urządzeń technicznych podlegających dozorowi UDT. Inspekcja urządzeń ciśnieniowych i/lub urządzeń transportu bliskiego. Sprawdzanie kwalifikacji osób obsługujących i konserwujących urządzenia techniczne.