Praca.pl Praca Mazowieckie
Kierownik Zespołu

Praca Kierownik Zespołu mazowieckie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 108

  • Kierownik Produkcji

    WBS Sp. z o.o.   Sokołów Podlaski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    10 dni
    Miejsce pracy: Sokołów Podlaski Opis stanowiska pracy / zadania: Zarządzanie zespołem ok. 100 pracowników. Zarządzanie procesami produkcji. Planowanie i rozliczanie pracy. Ocena i motywowanie podwładnych. Realizacja KPI wydajnościowych. Jeżeli szukasz pracy typowo za biurkiem – to nie...
  • Kierownik Robót Drogowych / Kierownik Budowy Drogi

    KOBYLARNIA S.A.   Płock    praca stacjonarna   dziś wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    15 dni
    Opis stanowiska: Regularne weryfikowanie technicznego stanu maszyn, instalacji i urządzeń produkcyjnych w celu zapewnienia ciągłej eksploatacji; Planowanie procesów konserwacji urządzeń; Monitorowanie procesów produkcji z użyciem odpowiednich aplikacji; Ciągły rozwój i doskonalenie linii...
  • Dyrektor działu Usług konsumenckich

    Carrefour Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa / stacjonarna   dziś wygasa
    kierownik/koordynator / dyrektor  kontrakt B2B  pełny etat
    15 dni
    Twoje zadania: tworzenie i wdrażanie kompleksowej strategii rozwoju i poprawy rentowności innowacyjnych usług dodanych dla klientów obejmujących m.in. usługi finansowe, doświadczenia kulinarne, programy zdrowego odżywiania, inicjatywy wellness, usługi concierge oraz rozwiązania...