Praca.pl Praca Małopolskie Zielonki
Kierownik Sklepu

Praca Kierownik Sklepu Zielonki

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Kierownik Sklepu

    Żabka Polska sp. z o.o.   Zielonki    praca hybrydowa
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  pełny etat   7 000 - 40 000 zł netto (+VAT)/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie podległym zespołem; Odpowiedzialność za realizację sprzedaży oraz zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie ze standardami sieci Żabka Polska sp. z o.o. Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta; Odpowiedzialność za dostępność asortymentu (obsługa...

Praca Kierownik Sklepu małopolskie najnowsze oferty pracy

  • Żabka Polska sp. z o.o.
    12 dni
  • Kierownik Salonu Vistula Outlet

    VRG S.A.   Modlniczka, Factory    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    W swojej codziennej pracy będziesz odpowiedzialny za: zapewnienie doskonałej obsługi klienta, inicjowanie i kontrolę działań zapewniających sprzedaż, rekrutację, szkolenie, ocenę i rozwój doradców sprzedaży w Twoim zespole, planowanie i organizację pracy salonu zgodnie z potrzebami biznesowymi.
  • Zastępca Dyrektora Salonu

    AGATA Spółka Akcyjna   Nowy Sącz    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    12 dni
    Twój zakres obowiązków Efektywne zarządzanie dużym zespołem pracowników; Utrzymanie najwyższego poziomu obsługi Klienta; Konsekwentna realizacja celów biznesowych; Stałe zwiększanie efektywności biznesowej zarządzanego salonu; Utrzymanie zgodnych z zasadami standardów prezentacji...
  • Sprzedawca - Doradca Klienta (Kierownik / Zastępca Kierownika)

    MONNARI TRADE S.A.   Olkusz, C.H. Park Handlowy    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat / część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Salon Monnari Praca od zaraz Praca dla osób z doświadczeniem i bez doświadczenia