Praca.pl Praca
kierownik robot elektroenergetycznych

Praca kierownik robot elektroenergetycznych

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Kierownik Budowy

    Victor Energy Sp.zo.o.   Szwecja    praca mobilna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 godz.
    Twój zakres obowiązków: Podlegając bezpośrednio Kierownikowi Projektu odpowiada za: stan BHP na placu budowy, wykonywanie robót budowlanych zgodnie z Projektem Budowlanym i projektami wykonawczymi, realizację robót budowlanych w jakości i w terminach.
  • Kierownik robót elektrycznych

    ManpowerGroup   Wrocław    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator
    13 godz.
    Zadania: Nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót elektrycznych/ teletechnicznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy; Sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac; Nadzorowanie i koordynowanie pracy podwykonawców;...
  • Kierownik Robót Elektroenergetycznych

    Trakcja S.A.   Szczecin    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Twój zakres obowiązków Organizacja, nadzór oraz koordynacja robót na powierzonym odcinku, w zakresie elektroenergetycznym; Realizacja robót zgodnie z dokumentacją, przepisami prawa budowlanego oraz harmonogramem; Kierowanie pracą podległych sił własnych i podwykonawców oraz kontrola i...