Praca.pl Praca Mazowieckie Siedlce
Kierownik robót budowlanych

Praca Kierownik robót budowlanych Siedlce najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Kierownik robót budowlanych mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Kierownik robót elektrycznych

    MIRBUD S.A.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    8 dni
    Twój zakres obowiązków czynny udział w procesie przygotowania oraz realizacji budowy, koordynacja branżowa i nadzór nad właściwą organizacją robót elektrycznych na budowie, w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i przepisy BHP, prowadzenie dokumentacji w zakresie...
  • Koordynator Projektów Budowlanych

    Bergerat Monnoyeur sp. z o.o. – Oddział Eneria   Izabelin-Dziekanówek, ul. Modlińska 1    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    12 dni
    Opis stanowiska: praca na budowie i w biurze - nadzór nad przygotowaniem i realizacją prac. analiza dokumentacji, przygotowanie zestawień kosztorysowych oraz kontrola budżetu; kontakt z dostawcami, przygotowywanie zamówień i koordynowanie dostaw. nadzorowanie jakości i terminowości robót...
  • Koordynator prac budowlanych

    Powiatowy Urząd Pracy w Płocku   Stara Biała    praca stacjonarna
    1 dni