Praca Barman Jawor najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Barman dolnośląskie najnowsze oferty pracy

  • Bufetowa - Kasjer

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Święte (pow. średzki, gm. Środa Śląska)    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat
    1 dni
    Twoje zadania: Obsługa kasy fiskalnej; Wydawanie posiłków; Przygotowywanie kanapek, sałatek i deserów; Oczekujemy: Chęci do podjęcia pracy na stałe; Aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych; Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta; Dojazd we własnym zakresie;
  • Kasjer – Bufetowy / Kasjerka- Bufetowa

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Środa Śląska    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    2 dni
    Praca II zmianowa: 6-14/10-18 lub tylko I zmiana 10-18 Poniedziałek-piątek, Dwie soboty w miesiącu 15 minutowy przyjazd w celu uzupełnienia lodówki z obiadami. Dojazd do pracy we własnym zakresie. WYMAGANIA: Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna, Umiejętność obsługi kasy...
  • Barman

    Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach   Chocianów    praca stacjonarna
    8 godz.
  • Pracownik restauracji przygotowujący posiłki typu fast food

    Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy   Legnica    praca stacjonarna
    8 godz.
  • Pracownik restauracji

    Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu   Wrocław    praca stacjonarna
    4 dni

    7 dni
  • Bufetowa

    Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi   Nowa Ziemia    praca stacjonarna
    8 dni