Praca.pl Praca Mazowieckie Kobyłka
Asystent/ka ds. Administracji

Praca Asystent/ka ds. Administracji Kobyłka najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Asystent/ka ds. Administracji mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Pracownik biurowo - magazynowy

    ISS Facility Services Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior) / asystent  umowa zlecenie  część etatu
    4 dni
    Opis stanowiska: Przyjmowanie i nadawanie przesyłek kurierskich, listownych i paletowych. Kontrola poprawności działania drukarek oraz sprzętu AV w salkach konferencyjnych. Zgłaszanie awarii. Inne zadania biurowe zlecone przez przełożonego.
  • Recepcjonista / Recepcjonistka

    Holcim Polska S.A   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa agencyjna  pełny etat
    5 dni
    Czym będziesz się zajmować? Bieżącą obsługą recepcji, w tym: powitanie i obsługa gości, obsługa połączeń telefonicznych. Koordynacją korespondencji przychodzącej i wychodzącej (poczta tradycyjna i elektroniczna). Organizacją oraz obsługą spotkań i szkoleń dla pracowników oraz...
  • Opiekun Pacjenta Specjalistycznego

    LUX MED Sp. z o.o.   Warszawa, Śródmieście    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior
    15 godz.
    Praca w Centrum Medycznym LUX MED Stomatologia w Warszawie​, znajdującym się na terenie dzielnicy Śródmieście​. Twoją rolą będzie:​ koordynowane obsługi Pacjentów w zakresie wykonania specjalistycznych zabiegów stomatologicznych, umawianie zabiegów i wizyt oraz sporządzanie umów...
  • Executive Assistant / Asystent Zarządu

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    asystent  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Wymagania: Doskonałe umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie; Biegła znajomość języka angielskiego (C1) Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (B2) Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (Outlook, PowerPoint, Word, Excel) Gotowość do przeprowadzki do Niemiec;