Praca Architekt Warszawa, Bielany najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Architekt mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Microsoft 365 Specialist

    GULERMAK Agir Sanayi Insaat ve Taahhut A.S. Oddział w Polsce   Warszawa, ul. Giełdowa 7/9    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    You will be working in a team experienced in Microsoft 365 solutions, you will be involved in development of PowerApps forms and apps and PowerAutomate flows on our Projects and back office. You will internationally maintain and support the administration efforts of developed solutions. Your...
  • Projektant Instalacji Elektrycznych

    Praca.pl   Reguły    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / asystent  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    9 dni
    Zakres obowiązków: Praca w zespole projektowym, w którym wykorzystywane jest nowoczesne oprogramowanie 3D; Projektowanie instalacji w nieszablonowych budynkach (m.in. szpitale, centra przetwarzania danych itd.); Branie udziału w pracy projektowej pod okiem doświadczonej kadry; Branie udziału w...

    9 dni
    Twój zakres obowiązków: Współpraca w zespole projektowym przy wykorzystaniu oprogramowania 3D. Projektowanie instalacji w specjalistycznych budynkach (np. szpitale, centra danych). Aktywny udział w pracach projektowych pod nadzorem doświadczonej kadry. Szybkie przygotowywanie i implementacja...