Praca.pl Praca Małopolskie Jordanów
Administrator Systemów Informatycznych

Praca Administrator Systemów Informatycznych Jordanów najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Administrator Systemów Informatycznych małopolskie najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Systemów ERP z Doświadczeniem w Finansach (Microsoft SQL Server)

    Asseco Business Solutions S.A.   Kraków    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    5 dni
    Twoje zadania: Analizowanie potrzeb klientów i dostosowywanie systemu Softlab ERP; Rozwijanie i adaptowanie funkcji systemu ERP używającego Microsoft SQL Server; Projektowanie i zmienianie raportów; Zarządzanie dokumentacją projektową; Obsługa i szkolenie użytkowników systemu, wprowadzanie ulepszeń;
  • Konsultant wdrożeniowy (moduł finanse i księgowość)

    7 dni
    Twój zakres obowiązków Analiza potrzeb klientów oraz konfiguracja systemu Softlab ERP; Tworzenie i modyfikacja funkcjonalności systemu ERP opartego o Microsoft SQL Server; Tworzenie i modyfikacja raportów i zestawień; Prowadzenie dokumentacji projektowej; Wsparcie użytkowników systemu,...