Rurarz - Spawacz

Sunreef Venture S. A.
Gdańsk
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
5 dni temu

Ogłoszenie numer: 9142501, z dnia 2024-07-10

W Sunreef Venture S.A. projektujemy i konstruujemy światowej klasy katamarany żaglowe, motorowe oraz luksusowe jachty.
Ciągły i bardzo dynamiczny rozwój naszych produktów i procesów technologicznych sprawia, że firma osiąga coraz lepsze wyniki sprzedaży, tworząc z każdym rokiem większą ilość miejsc pracy na wszystkich szczeblach stanowisk.
Obecnie w naszym zgranym zespole potrzebna jest kolejna doświadczona osoba na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • gięcie, docinanie, pasowanie, szczepianie, spawanie
  • obsługa elektronarzędzi
  • prace przy montażu relingów i okuć jachtowych - prace wykończeniowe

Wymagania

  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • obsługa elektronarzędzi i urządzeń do obróbki rur w postaci walcarki, giętarki, frezarki
  • uprawnienia spawalnicze metodą 141 do stali 316
  • zaangażowanie i chęci do pracy
Twoim dodatkowym atutem będzie:
  • uprawnienia na suwnicę z poziomu 0

Oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • pracę w systemie 1-zmianowym, możliwość nadgodzin 50% i 100% płatnych
  • gwarantujemy wszystkie niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą
  • dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc
  • prywatną opiekę medyczną Luxmed za 1zł/mc
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • premię za polecenie pracownika (500-1000 zł)
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz super jachtów typu “custom made” o długości od 60 do ponad 200 stóp. Przemyślane pod względem każdego detalu – jeśli chodzi o użyteczność, styl i bezpieczeństwo, te wyjątkowe jachty projektowane są specjalnie dla klientów szukających luksusu i przestrzeni. Innowacyjny design, świetne osiągi podczas żeglugi, niskie zużycie paliwa oraz inteligentnie zaprojektowana przestrzeń życiowa to z pewnością największe zalety jachtów Sunreef.