Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Rozbieracz mięsa

Work Express Sp.zo.o.
śląskie, Katowice, Śląsk
praca stacjonarna
6013 dni temu

Ogłoszenie numer: 42632, z dnia 2008-04-10

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego Work Express Sp. z o.o. (certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 1116/2 1116/1a).Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, Katowice, Śląsk

Nr Ref.: 38/33/RZE

Opis stanowiska

- praca przy rozbiorze i sortowaniu mięsa na terenie zakładu produkcyjnego

Wymagania

- umiejętność pracy ręcznej-nożem przy oddzielaniu mięsa od kości, najlepiej potwierdzona doświadczeniem w pracy - umiejętność rozpoznania poszczególnych partii mięsa - umiejętność pracy zespołowej - dobra organizacja pracy

Oferujemy

- umowę o pracę, pełny etat, stabilność zatrudnienia - atrakcyjne wynagrodzenie