Najnowsze oferty pracy

  • Quality Engineer (Resident/ Customer Support)

    ManpowerGroup   Niepołomice    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Responsibilities: Analyses and operates according to various requirements (customers, company, IATF, etc.) Acts internally and externally as a contact person (e.g. for customers and suppliers or QM/ development/ logistics issues) Daily coordination, allocation, and reporting (8D) of occurring errors...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Rezydent Kraków
Rezydent / Pracownik Operacyjny

Exclusive World Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
3079 dni temu

Ogłoszenie numer: 1037973, z dnia 2016-04-13

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą produkty i usługi skierowane do klientów premium. Obecnie skupiamy się na branży HoReCa, nieruchomościach i alkoholach. Nasze biura zlokalizowane są w największych miastach Polski.

Nowy hotel apartamentowy w Krakowie w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • dbanie o dobry stan techniczny kilkunastu lokali mieszkalnych
  • wykonywanie drobnych prac remontowych (kosmetycznych) lub wykończeniowych
  • naprawa sprzętu RTV i AGD lub zlecanie napraw serwisowych/gwarancyjnych serwisom zewnętrznym
  • konfigurowanie sprzętów biurowych, RTV i Internetu
  • wykonywanie zakupów na bieżące potrzeby oddziału
  • doposażanie lokali do standardów firmy
  • tworzenie instrukcji obsługi do urządzeń znajdujących się w lokalach
  • wsparcie recepcji w bieżących obowiązkach

Wymagania

  • szeroko rozwinięte umiejętności techniczne (umiejętności tzw „złotej rączki”) takie jak:
    • znajomość codziennej obsługi sprzętów RTV i AGD
    • umiejętność wykonywania podstawowych napraw w lokalach mieszkalnych
    • umiejętność konfiguracji komputera, urządzeń biurowych i Internetu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność w różne dni tygodnia (praca głównie pn-pt) + ewentualne interwencje
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • pracę na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • pracę w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Krakowa
  • możliwość rozwoju zawodowego