Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Toruń
Reprezentant handlowy / Merchandiser

ISCM Sp. z o.o.
Toruń
praca stacjonarna
6313 dni temu

Ogłoszenie numer: 30054, z dnia 2007-06-06

ISCM Sp. z o.o. jest ogólnopolską firmą świadczącą usługi wsparcia sprzedaży (merchandising, outsourcing sił sprzedaży, promocje i animacje) dla liderów rynku

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska

Do głównych zadań osób na powyższym stanowisku należeć będzie: dbałość o ekspozycję produktów oraz odpowiedni zapas produktów naszego klienta, składanie zamówień, kontrola terminów przydatności produktów, zapewnienie produktom oznaczeń cenowych, udział w organizacji akcji promocyjnych i reklamowych, rozmieszczanie materiałów reklamowych, raportowanie.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie • silna motywacja do pracy i zaangażowanie; • komunikatywność • dyspozycyjność (pełny etat) • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office • wiek pow 25 lat

Oferujemy

• konkurencyjne wynagrodzenie, w części uzależnione od wyników pracy • zatrudnienie w formie umowy o pracę • pracę na rzecz lidera rynku • możliwość rozwoju zawodowego • profesjonalne szkolenia • telefon służbowy