Zobacz więcej ofert pracy

Release Delivery Manager

ProData Consult Sp.z o.o
Kraków
praca stacjonarna
3045 dni temu
ProData Consult jest międzynarodową firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów IT dla potrzeb długo - i krótkoterminowych projektów. Centrala firmy mieści się w Kopenhadze, z siecią współpracujących oddziałów w Europie Zachodniej, ze szczególnym naciskiem na kraje skandynawskie. W zależności od tego, jak bardzo jesteś gotów podróżować, z ProData Consult uzyskasz najlepszą stawkę w mieście, w kraju lub za granicą:) Zostań niezależnym konsultantem IT w naszej międzynarodowej sieci i otwórz się na rynki europejskie!
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: #5691
Dla naszego Klienta z branży finansowej poszukujemy specjalisty na stanowisko: Release Delivery Manager.

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie wdrożeniem zaplanowanych dużych wydań oprogramowania.
  • Zarządzanie matrycowe zasobami z obszaru service delivery i QA w ramach wdrożenia wydania.
  • Zarzadzanie ryzykami i problemami wydania.
  • Ścisła współpraca z odpowiednimi project managerami realizującymi zmiany w ramach danego wydania.
  • Ścisła współpraca z koordynatorami testów oraz koordynatorami środowisk testowych.
  • Koordynacja prac zespołów w różnych lokalizacjach.
  • Realizacja cyklicznych przeglądów gotowości wydania / statusów wydania / spotkań decyzyjnych go / no-go wydania.
  • Przygotowanie Planów wdrożenia (Run books) wydania na potrzeby Dress Rehersals oraz Go Live.
  • Koordynacja przebiegu Dress Rehersals wydania oraz Go Live wydania.
  • Zarządzanie wersjami oprogramownia na środowiskach testowych.
  • Utrzymywanie repozytorium oprogramowania używanego do budowy i konfiguracji wydania.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Min 3 lata doświadczenia w obszarze Release management lub project management z naciskiem na aspekty techniczne wdrożeń.
  • Min 3 lata doświadczenia w zarządzaniu macierzowym rozproszonymi zespołami.
  • Mile widziane: doświadczenie w obszarze rozwoju oprogramowania (m.in. zarządzanie wersjami kodu itd.).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B.
  • Długotrwałą współpracę.
  • Dofinansowanie do opieki medycznej i karty Multisport.
  • Pakiet rekomendacji.

Czas trwania: do końca 2016 roku
Lokalizacja: Kraków (w tym w 10% wyjazdy do Warszawy)
Wymagania: Przynajmniej trzy lata doświadczenia zawodowego w IT.