Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Rekruter ze znajomością j. angielskiego

Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
Kraków
praca stacjonarna
3113 dni temu

Ogłoszenie numer: 944840, z dnia 2016-01-11

Firma Zeitmann jest młodą firmą, opartą na wieloletnim doświadczeniu jej założycieli i pracowników, co jest gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług. Naszym celem jest dobór na tyle właściwego personelu, by osiągnąć zadowolenie zarówno wśród klientów, jak i pracowników. Specjalizujemy się w rekrutacji niewykwalifikowanych, jak i wykwalifikowanych pracowników i posiadamy stałe i aktualne oferty pracy w Niemczech, Norwegii i Austrii.

Stanowimy młody zespół specjalizujący się w rekrutacjach pracowników do pracy za granicą. Rocznie za naszym pośrednictwem pracę znajduje ponad 1700 fachowców. W związku z dynamicznym rozwojem naszego działu rekrutacji anglojęzycznych poszukujemy pogodnej i pełnej energii osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: 221692_002

Opis stanowiska

- Realizowanie projektów rekrutacyjnych w ramach stanowisk od niewykwalifikowanych po specjalistyczne w różnych branżach,
- Obsługa programu rekrutacyjnego,

- Sprawdzanie znajomości języka angielskiego kandydatów do pracy,
- Przygotowywanie profili kandydatów w języku angielskim,

- Zarządzanie oraz aktualizowanie baz danych,
- Umawianie spotkań z kandydatami,
- Udział w projektach HR - wsparcie w procesach selekcji i rekrutacji,
- Wykonywanie zleconych prac biurowych.

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- Doświadczenie w pracach biurowych,
- Znajomość pakietu MS Office,

- Wykształcenie średnie,
- Odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,
- Doświadczenie w branży rekrutacyjnej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- Przyjazne warunki pracy w młodym, sympatycznym zespole,
- Pracę w miłej atmosferze opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku,
- Możliwość zdobycia doświadczania w agencji rekrutacyjnej,
- Możliwości rozwoju,
- Niezbędne narzędzia pracy,
- Atrakcyjne warunki pracy,
- Firmowy pakiet medyczny.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.