Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży

Work Express Sp.zo.o.
Katowice
praca stacjonarna
6676 dni temu

Ogłoszenie numer: 20742, z dnia 2006-06-09

Nszym Klientej jest renomowana firma z branży profesjonalnych artykułów fryzjerskich.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 5246/P/RSS

Opis stanowiska

- rozwój sieci sprzedaży pozyskiwanie Klientów w podległym rejonie; - współpraca z właścicielami salonów fryzjerskich; - identyfikacja potrzeb Klientów w zakresie kompleksowego zaopatrzenia w artykuły fryzjerskie;

Wymagania

- wykształcenie min. średnie; - mile widzialne doświadczenie w branży kosmetycznej lub chemicznej albo FMCG; - umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktu z kierownikami i właścicielami salonów fryzjerskich; - dobra organizacja własnej pracy; - orientacja na cele (wzrost sprzedaży i pozyskiwanie nowych klientów); - dyspozycyjność;

Oferujemy

- możliwość rozwoju i awansu pionowego; - szkolenia; - narzędzia pracy; - atrakcyjny system wynagrodzeń;