Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Firma Extech
Kraków
praca stacjonarna
5538 dni temu

Ogłoszenie numer: 65395, z dnia 2009-05-18

Nasza firma jest wyłącznym importerem sprzętu ogrodniczo-leśnego kliku uznanych na rynkach światowych producentów.Posiadamy sieć ponad stu punktów dealerskich w całym kraju. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Poszukujemy kandydata na stanowisko regionalnego przedstawiciela salonu sprzedaży sprzętu ogrodniczo-leśnego.
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów detalicznych w regionie małopolski.

Wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Komunikatywność,
  • Posiadanie prawa jazdy kat."B",
  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy w branży technicznej.
  • Preferujemy osoby niepalące.

Oferujemy

  • Oferujemy ciekawą i atrakcyjną pracę w firmie z wieloletnią tradycją.
  • Zarobki współwymierne do osiąganych wyników pracy.