Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

EURO TRADE CANDLES SP. Z O.O.
małopolskie
praca stacjonarna
5882 dni temu

Ogłoszenie numer: 46324, z dnia 2008-07-08

Firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży świec i zniczy.

Miejsce pracy: małopolskie

Nr Ref.: PHM, PHŚ

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję i informację o produkcie u klienta
  • Raportowanie do Firmy
  • Wymagania

  • Doświadczenie handlowe min. 2 lata oraz samodzielność
  • Silna motywacja do pracy, nastawienie na realizację celu
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wysoka komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Czynne prawo jazdy kat.B
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii, uzależnionej od wyników pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy