Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

DRG MedTek Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
4901 dni temu

Ogłoszenie numer: 139057, z dnia 2011-03-16

jest przedstawicielem w Polsce czołowych amerykańskich producentów sprzętu medycznego z zakresu kardiologii i kardiochirurgii.
W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do działu aparatury medycznej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie wyszukiwanie nowych odbiorców urządzeń i sprzętu medycznego, prowadzenie rozmów handlowych, uczestniczenie w przetargach oraz wystawach i konferencjach na terenie Polski południowej.

Wymagania

  • doświadczenie handlowe z zakresu sprzedaży sprzętu medycznego,
  • gotowość do częstych podróży,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B

Wykształcenie z zakresu inżynierii biomedycznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • liczne szkolenia oraz atrakcyjne wynagrodzenie.