Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Świętochłowice
REGIONALNY MANAGER SPRZEDAŻY - branża paliwowa

GALON Sp. z o.o.
Świętochłowice
praca stacjonarna
6238 dni temu

Ogłoszenie numer: 30476, z dnia 2007-06-18

jest stabilną, dynamicznie rozwijającą się firmą z siedzibą w Świętochłowicach. Poprzez współpracę z renomowanymi koncernami osiągnęliśmy pozycję jednego z największych dystrybutorów najwyższej jakości paliw i zostało to docenione poprzez uhonorowanie naszej Firmy tytułem Gazeli Biznesu 2006. W skład "GALON"Sp. z o.o. wchodzi od niedawna również Centrum Sportowe z siedzibą w Gliwicach, które oferuje Klientom szeroką gamę produktów sportowych najwyższej jakości. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Świętochłowice

Opis stanowiska

- udział w kreowaniu polityki sprzedaży - pozyskiwanie nowych klientów - codzienne kontakty handlowe telefonicznie lub w terenie - aktywne prowadzenie sprzedaży - realizacja planów sprzedażowych - negocjacje handlowe - pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych z klientami - przygotowanie ofert handlowych

Wymagania

- znajomość branży paliwowej - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane - znajomość MS Office - prawo jazdy kategorii B - umiejętności interpersonalne - znajomość technik sprzedaży, - gotowość do podnoszenia kwalifikacji - samodzielność, dobra organizacja pracy, rzetelność, dokładność - systematyczność, zdyscyplinowanie, dyspozycyjność - nastawienie na współdziałanie i umiejętność pracy w zespole - umiejętność pracy pod presją czasu - wysoka kultura osobista

Oferujemy

- stałą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie - wynagrodzenie prowizyjne - możliwość rozwoju zawodowego - możliwość kształcenia w szkole językowej – kurs języka angielskiego - telefon służbowy