Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
REGIONALNY KOORDYNATOR SPRZEDAŻY

CHT sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
6180 dni temu

Ogłoszenie numer: 33499, z dnia 2007-09-13

Lider w swojej branży, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

- praca w następujących regionach Polski: podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie, śląskie, dolnośląskie i łódzkie, zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie - forma zatrudnienia-kontrakt przedstawicielski - prezentacja oferty handlowej i produktów firmy - pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie z nimi pozytywnych relacji - realizowanie planów sprzedaży

Wymagania

- dyspozycyjność związana z licznymi wyjazdami - mile widziana znajomość języków obcych (angielski, niemiecki) - doświadczenie w dziale sprzedaży mile widziane lub/i znajomość podstaw techniki grzewczej - wykształcenie min. średnie techniczne - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- ciekawą i stabilną współpracę w młodym zespole i szybko rozwijającej się firmie - profesjonalne szkolenia - możliwość rozwoju zawodowego - laptop, samochód i telefon służbowy - atrakcyjne wynagrodzenie sięgające nawet 6 000 zł miesięcznie - forma zatrudnienia: kontrakt przedstawicielski lub umowa o pracę