Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Regionalny Koordynator Sprzedaży Energii

One System Sp. z .o.o.
małopolskie
praca stacjonarna
4998 dni temu

One System Sp z o.o. to znacząca firma na rynku IT specjalizująca się w obsłudze partnerów biznesowych. W związku z dynamicznym rozwojem uruchomiono nowy projekt sprzedaży energii elektrycznej do klientów z rynku B2B.

Miejsce pracy: małopolskie

Zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów B2B, profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów na wyznaczonym terenie
  • Sprzedaż produktów branży energetycznej
  • Doradztwo w zakresie oferowanych usług
  • Utrzymywanie i rozwój relacji z klientami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Przestrzeganie standardów i procedur
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji
Wymagania:
  • Zdolności interpersonalne (komunikatywność, łatwe nawiązywanie kontaktów).
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Dokładność i sumienność w prowadzeniu dokumentacji i w raportowaniu
  • Dyspozycyjność / elastyczność
  • Dobra znajomość Obsługi komputera ( Pakiet MS Office )
  • Wykształcenie min. Średnie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz znajomość rynku energetycznego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Profesjonalne szkolenia
  • Pracę w młodym zespole
  • Atrakcyjne warunki finansowe ( umowa o pracę )
  • Niezbędne narzędzia pracy ( służbowy samochód, telefon, komputer osobisty )
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)