Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Referent w Biurze Zarządu

Energetyka Południe SA
Katowice
praca stacjonarna
6352 dni temu

Ogłoszenie numer: 30436, z dnia 2007-05-28

Energetyka Południe S.A. utworzona została w celu pionowego zintegrowania spółek sektora elektroenergetycznego Polski Południowej.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 8-05

Opis stanowiska

• Bieżące sprawy administracyjne niewymagające upoważnienia, • Prowadzenie terminarza spotkań dyrektora Biura Zarządu, • Gospodarowanie własnymi środkami trwałymi i zarządzanie nimi, • Prowadzenie informacji publicznej o kalendarzu zebrań organów korporacyjnych Spółki, • Prowadzenie i aktualizacja strony www zawierającej wybrane dokumenty Spółki

Wymagania

• Wykształcenie wyższe magisterskie • Znajomość języka obcego w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie się • Kompleksowa znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, MS Office, Internet) • Prawo jazdy kategorii B • Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe, w tym w pracy biurowej • Umiejętność sprawnego formułowania myśli na piśmie • Samodzielność i punktualność • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Możliwość pracy w Spółce, która będzie zarządzać jedną z największych grup kapitałowych w Polsce, • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.