Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   małopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Zobacz więcej ofert pracy

Redaktor Nabywający

Agencja Konsultingowa Sedlak & Sedlak
Kraków
praca stacjonarna
4534 dni temu

Naszym Klientem jest Społeczny Instytut Wydawniczy Znak Sp. z o.o. – nowoczesne wydawnictwo działające od wielu lat na rynku polskim, wydające ponad 60 tytułów rocznie z kanonu współczesnej literatury, tekstów z filozofii i religii, a także biografii
i pasjonujących opracowań historii XX wieku.

W związku z rozwojem wydawnictwa aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 11/12
Zadania:
  • nadzór nad koordynacją projektów książkowych (od zakupu po wydanie)
  • wyszukiwanie bestsellerowych książek zagranicznych
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z autorami i agentami literackimi
  • pisanie i redakcja tekstów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe humanistyczne
  • doświadczenia w pracy w redakcji wydawnictwa (portal internetowy, gazeta, książki)
  • umiejętność koordynowania kilku projektów równolegle
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • innowacyjność
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego
  • biegła znajomość obsługi komputera

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.