Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   świętokrzyskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Zobacz więcej ofert pracy

Redaktor Multimedialny

Grupa Edukacyjna S.A.
Kielce
praca stacjonarna
3906 dni temu

Grupa Edukacyjna S.A., największy polski wydawca podręczników, realizujący prestiżowe i nowatorskie projekty wykorzystujące nowe technologie do wspierania procesów edukacyjnych oraz systemów zarządzania oświatą, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Zadania:
  • udział w opracowywaniu koncepcji multimedialnych materiałów edukacyjnych
  • definiowanie funkcjonalności projektowanych materiałów multimedialnych
  • redagowanie materiału odautorskiego: ocena przyjętych rozwiązań pod kątem skuteczności edukacyjnej, łatwości wykorzystania, atrakcyjności szaty graficznej, poziomu językowego
  • koordynacja prac związanych z procesem tworzenia publikacji multimedialnych
  • monitorowanie tendencji rynkowych, rozwiązań technologicznych i uwarunkowań prawnych
  • efektywna współpraca z autorami, nauczycielami, recenzentami, działem IT i marketingu
Wymagania:
  • najwyższy poziom poprawności w posługiwaniu się językiem polskim
  • biegła znajomość wykorzystania rozmaitych aplikacji komputerowych, w tym służących edukacji i rozrywce
  • wykształcenie nauczycielskie, preferowane nauczanie przedszkolne lub wczesnoszkolne; wiedza z zakresu dydaktyki nauczania
  • praktyka nauczycielska, znajomość uwarunkowań pracy nauczyciela, potrzeb i możliwości uczniów
  • kreatywność, nieschematyczne myślenie, umiejętność szybkiego uczenia się, interdyscyplinarność, skrupulatność
  • komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, zorientowanie na współpracę
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym
    na czerpanie inspiracji z dostępnych źródeł
Oferujemy:
  • możliwości rozwoju i stałego podnoszenia kompetencji
  • wykorzystanie potencjału twórczego
  • dynamiczną pracę w energicznym i przyjaznym zespole
  • elastyczne formy współpracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)