Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Quality Manager

IPK sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
6038 dni temu

Ogłoszenie numer: 41146, z dnia 2008-03-07

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej, należącej do koncernu międzynarodowego o pozycji lidera w swojej branży, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy, kandydatów/-ek na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Nr Ref.: QM/MM/02/08

Opis stanowiska

- odpowiedzialność za wdrożenie, rozwijanie oraz monitorowanie procedur jakościowych zgodnie ze standardami koncernu - dbanie o zachowanie poziomu jakości i niezawodności produktów oraz usług - opracowywanie oraz realizacja programów kontroli jakości procesów i wyrobów - prowadzenie pomiarów i analiz, prowadzenie dokumentacji związanej z kontrolą jakości - bieżące zarządzanie reklamacjami klientów - planowanie oraz nadzór nad działaniami korygującymi i zapobiegawczymi - zarządzanie pracą podległego zespołu Działu Jakości - bieżąca współpraca z pozostałymi działami, raportowanie do Zarząd

Wymagania

- min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze zarządzania jakością - wykształcenie wyższe kierunkowe lub techniczne (mile widziane studia podyplomowe w zakresu zarządzania jakością) - doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym - praktyczna znajomość i umiejętność wykorzystania statystycznych metod kontroli procesu produkcyjnego - dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office - dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie - umiejętność podejmowania decyzji - zorientowanie na wyniki oraz umiejętność motywowania pracowników - zdolności analityczne

Oferujemy

- stabilną, bardzo ciekawą i rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku - możliwość rozwoju poprzez pakiet szkoleń oraz udział w ciekawych projektach międzynarodowych